top of page

Privaatsuspoliitika

Kui teete meie saidil tehingu, kogume teie esitatud isikuandmeid, näiteks teie nime, aadressi ja e -posti aadressi. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult ülaltoodud eesmärkidel:

Teenuste osutamine ja haldamine;
Pakkuda kasutajatele abi ja tehnilist tuge;
Et saaksime oma külastajatele ja kasutajatele saata üldisi või isikupärastatud teateid ja reklaamteateid;
Luua koondstatistikat ja muud koondatud ja sellest tulenevat mitteisiklikku teavet, mida meie või meie äripartnerid võivad kasutada oma teenuste pakkumiseks ja täiustamiseks;
Et järgida kehtivaid seadusi ja eeskirju.

Meie ettevõtte veebisaiti hostitakse Wix.com platvormil. Wix.com pakub meile veebiplatvormi, mis võimaldab meil tooteid ja teenuseid müüa. Teie andmed võidakse salvestada Wix.com Data Warehouse'i, Wix.com andmebaasidesse ja jagatud rakendustesse. Nad salvestavad teie andmed turvalistele tulemüüriserveritele.

Kõik Wix.com pakutavad ja meie ettevõtte kasutatavad otsemakseviisid on PCI-DSS-iga ühilduvad, mida jälgib maksekaarditööstuse andmeturbe standardite nõukogu, mille on ühiselt loonud sellised makseteenuse pakkujad nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover. PCI-DSS nõuded aitavad tagada pangakaardi andmete turvalise töötlemise meie kaupluses ja ühendatud maksesüsteemides.

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie konto olekust; oma konto veaotsing; lahendada vaidlus; sissenõutavate maksete või sissemaksete kogumine; uurige oma arvamust küsitluse või küsimustiku abil; saata uudiseid meie ettevõtte kohta; või muul põhjusel, et järgida meie kasutajalepingut, kehtivaid siseriiklikke seadusi ja lepinguid, mille võime teiega sõlmida. Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e -posti, telefoni, tekstisõnumite või posti teel.

Kui te ei soovi enam, et me teie andmeid töötleksime, kirjutage meile aadressil info@pdd.ee

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega peaksite seda regulaarselt üle vaatama. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast saidile postitamist. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid uuendatud poliitikast, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel tingimustel me seda kolmandate osapooltega jagame.

Kui soovite juurdepääsu saada, parandada, muuta või kustutada meie isiklikke andmeid, võite meile kirjutada aadressil info@pdd.ee

bottom of page